Dodatki Geomagic

Dodatki Geomagic

Cennik promocyjny dostępny będzie w dniach 09.10.2012 – 11.10 2012.

Widok: listaboksy
Wyświetlaj po: 1218243036
Sortuj po:nazwacenadata
 • 01 DataPart - Biblioteka Części Znormalizownaych PN+DIN

  Biblioteka części znormalizowanych (PN+DIN) jest dedykowana do pracy z programem typu CAD/CAM - Alibre Design. Datapart to setki części znormalizowanych. Biblioteka jest tworzona m.in. w oparciu o normy polskie, niemieckie i katalogi firmy "Stalprodukt". W bibliotece można znaleźć takie elementy jak: śruby, podkładki, nity, kołki, nitokołki, nakrętki, łożyska, pierścienie, tulejki, kołnierze, wpusty, kliny, dysze, kształtowniki, wkręty, uszczelnienia i wiele innych.

  01 DataPart - Biblioteka Części Znormalizownaych PN+DIN
  460,00  PLN
  565,80  PLN brutto
  Cena nie zawiera kosztów dostawy

  szt.

 • 02 DataPart - Biblioteka Części Znormalizownaych PN

  Biblioteka części znormalizowanych PN jest dedykowana do pracy z programem typu CAD/CAM - Alibre Design. Datapart to setki części znormalizowanych. Biblioteka jest tworzona m.in. w oparciu o normy polskie, niemieckie i katalogi firmy "Stalprodukt". W bibliotece można znaleźć takie elementy jak: śruby, podkładki, nity, kołki, nitokołki, nakrętki, łożyska, pierścienie, tulejki, kołnierze, wpusty, kliny, dysze, kształtowniki, wkręty, uszczelnienia i wiele innych.

  02 DataPart - Biblioteka Części Znormalizownaych PN
  360,00  PLN
  442,80  PLN brutto
  Cena nie zawiera kosztów dostawy

  szt.

 • 03 DataGear - Generator kół zębatych

  DataGear tworzy w przestrzeni programu Alibre Design model koła zębatego. Możliwe jest wykonanie kół zębatych walcowych o zębach prostych i skośnych. Geometria wrębu zęba jest opracowana w oparciu o normy polskie i niemieckie.

  03 DataGear - Generator kół zębatych
  100,00  PLN
  123,00  PLN brutto
  Cena nie zawiera kosztów dostawy

  szt.

 • 04 DataShaft - Generator wałków

  DataShaft to narzędzie pozwalające w łatwy sposób tworzyć wielostopniowe wały. Użytkownik za każdym razem podaje średnice początkową i końcową stopnia. Użytkownik może również podać średnicę kolejnego stopnia wału i kąt pochylenia stożka.

  04 DataShaft - Generator wałków
  100,00  PLN
  123,00  PLN brutto
  Cena nie zawiera kosztów dostawy

  szt.

 • 05 DataCNC

  DataCNC to nowy dodatek do systemów CAM np. Alibre CAM. Program służy do edycji plików NC i umożliwia m.in. obsługę głowic kątowych bez potrzeby używania 4 osi indeksowanej.

  Jest to uniwersalne oprogramowanie umożliwiające wczytanie G-kodu i jego edycję. DataCNC rozpoznaje użyte operacje i wprowadza do nich zmiany w zależności od kierunku, z którego wykonywana jest obróbka głowicą kątową. Każdy edytowany plik może być reedytowany, bądź przywrócony do wersji pierwotnej. Dodatkowo oprogramowanie wyposażone jest w operacje slużące do obracania gotowej ścieżki wokół wybranej osi o dowolny kąt, przemieszczanie ściężki o dowolny wektor, lub wykonanie odbicia lustrzanego względem dowolnej płaszczyzny głównej.

  DataCNC umożliwia także na bieżąco podgląd zmian wprowadzonych w G-kodzie, a także wizualizację ścieżki narzędzia pierwotnej i zmienionej.

  05 DataCNC
  1 000,00  PLN
  1 230,00  PLN brutto
  Cena nie zawiera kosztów dostawy

  szt.

 • 06 Alibre Design Exchange

  Alibre Exchange jest osobną aplikacją pozwalającą na import natywnych formatów plików CAD z wielu popularnych środowisk i ich export do formatu pożądanego przez użytkownika. Istnieje także możliwość podglądu oraz pomiaru modeli z natywnych formatów plików.

  06 Alibre Design Exchange
  1 000,00  PLN
  1 230,00  PLN brutto
  Cena nie zawiera kosztów dostawy

  szt.

Platforma Abonament

Platforma Abonament to nowe rozwiązanie na rynku polskim w dziedzinie sprzedaży oprogramowania dla branży budowlanej

Abonament powstał, aby ułatwić dostęp do oprogramowania grupie specjalistów związanych z tą branżą - kosztorysantom, inwestorom, wykonawcom czy projektantom.

Platforma działa na zasadzie pay per use, a więc wystarczy wybrać odpowiedni abonament, ustalić termin korzystania z oprogramowania, dokonać opłaty i można korzystać z aktualnej wersji wybranego produktu.

Koszyk jest pusty